پلاک پلکسی|تابلو پلکسی

ساخت انواع پلاک پلکسی و تابلو پلکسی جهت مصراف سردرب، راهنما و ...

پلاک پلکسی

پلاک پلکسی از شکیل ترین و زیباترین پلاکهای تبلیغاتی می باشند. متریال اصلی این پلاکها پلکسی می باشد.آگرچه می توان از متریالهای دیگر نظیرچوب،استیل،مولتی و... نیز استفاده کرد.ورقهای بکار رفته در این پلاکها ضخامتی از یک میل تا سی میل را شامل می شوند.تنوع رنگ در این گونه پلاکها بسیار بالاست.در ساخت پلاک پلکسی ابتدا طرح مورد نظر با نرم افزاری نظیر کورل دراو طراحی می شود.

 

Pp151

 

سپس با دستگاه برش لیزری کار برش بدقت انجام می شود.سپس کار پرداخت صورت می گیرد.بسته به نوع طرح ،پلاک پلکسی ممکن است از تنوع بالایی برخوردار باشد.ممکن است زمینه پلکسی باشد و روی کار از مولتی استایل استفاده شود.می تواند کلا از حروف پلکسی با طیف رنگی متفاوت بروی ورق پلکسی دیگر نصب گردد.می تواند زمینه کار ورق استیل باشد و از حروف پلکسی برای آن استفاده شود.

 

این طرحها کاملا سلیقه ای بوده و بسته به نیاز مشتری می باشد.وزن این پلاکها بسته به ضخامت به کار رفته می تواند بسیار سبک باشد.در نصب اینگونه از پلاکها می توان از اسپیسرها و همچنین چسبهای دو طرفه استفاده نمود.می توان بروی ورقهای پلکسی نقش و طرح و حروف را چاپ نمود.اگر قصد سفارش پلاک پلکسی با طراحی دقیق و ساخت و تولید بسیار با کیفیت را دارید با ما ،گروه تبلیغاتی ایرسا،تماس حاصل فرمایید.

پلاک پلکسی

درباره ما

موسسه تبليغاتي ایرسا در قالب خبره ترين کارشناسان حوزه تبليغاتي کشور با بيش از 8 سال تجربه چاپ و تبليغات و ياسبقه همکاري مستمر با شرکت ها و موسسات دولتي و خصوصي، افتخار دارد تا به عنوان يکي از موسسات تبليغاتي در زمينه هاي مختلف به ارائه خدمات، مشاوره و کارشناسي بپردازد
برخي از خدمات هاي ما
طراحي و ساخت لوح و تنديس
طراحي و اجرا انواع تابلو چلینیوم ، تابلو استیل و تابلو راهنما

مقالات و آموزش

Search

پشتیبانی