ساختن بج یا نشان سینه در هفت مرحله

امتیاز کاربران

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

بج سینه در هفت مرحله:

مرحله اول

نصیحت دوستانه

لبه فلزات می تواند برنده و تیز باشد، با الکتریسیته مهربانتر باشید و نکته آخر اینکه مواد شیمیایی استفاده شده شاید خطرناک نباشد ولی در برخی مراحل سمی هستند.

مرحله دوم

 در دسترس قرار دادن وسایل مورد نیازبرای ساختن بج سینه

-منبع تغذیه(باطری ماشین، باطری شارژ کن،منبع تغذیه

-نمک فلزی (سولفات مس جواب میده ولی بهتره میکسی از سرکه،آب و نمک خوراکی باشه

-گیره کاغذ

-کنترل بار یا متال بار

-قلع

-پلاستیک

-انبردست

-اتو

-صفحه برنجی

-سیم الکتریکی و نوار

-نوار و سیم الکتریکی

مرحله سوم

 انتخاب و ادیت تصویر: تصویر منتخبتان باید بصورت سیاه و سفید و معکوس باشد چون هنگامی که شما تصویر را در مجاورت مواد حساس به نور به اصطلاح بر روی صفحه برنجی اتو می کنید برمی گردد ،مانند زمانی که شما

FBWBOVXHNE41Y7P.LARGE

تصویری از صفحه کتابی را درون آینه می خوانید.

مرحله چهارم:FXHNXW6HNE41YHQ.LARGE

حال صفحه برنجی خود را بصورت عالی تمیز کنید . ترجیحا با اسکاچ! نکته مهم و حایز اهمیت در اینست که شیارهای ریزی روی برنج بوجود آید تا هنگام گرم کردن جوهر بهتر به آن بچسبد.هنگامی که احساس کردید نتیجه کار خوب شده،دوباره ان را تمیز کنید. مطمئن شوید چربی یا گرد و غباری بر روی آن نماند.اتو را روشن کنید و در بالاترین درجه خودش قرار دهید، تصویر پرینت شده برروی کاغذ را با نوار بر روی فلز برنج قرار دهید اتو بکشید. فشار دهید و اتو بکشید.معمولا زمان لازم برای اینکار 3 دقیقه می باشد.مراقب باشید چون فلز بشدت گرم شده است.مطمئن شوید که جوهر تصویر بطور کامل بر روی فلز نقش ببندد،سپس ان را در آب قرار دهید و با انگشتان دست کاغذ را جدا نمایید،تمیز کردن با انگشتان این مزیت را دارد که احتمال جدا شدن جوهر را به حداقل می رساند .

مرحله پنجمFHKXCSFHNE41YF2.LARGE

بسیار عالی،تا کنون نصف مسیر طی شده، حالا ظرف پلاستیکی را با اب و نمک پر کنید تا داخل آن تبدیل به الکترولیت گردد.سپس قطعه برنجی را در ظرف شناور کنید به قسمت مثبت منبع وصل کنید . قسمت منفی را به مش وصل کنید.منبع را روشن کنید و ولتاژ را تا سی دقیقه بروی 12 قرار دهید . حبابی ایجاد نشود و حتما چک کنید که جوهر جدا نشود( بعضی وقتا اتفاق می افته که نتیجه خوب اتو نکشیدنه، پس خوب اتو بکشین فکر کنین قراره پوست بکنین😊!پس از اتمام زمان قطعه رو خوب بشورید.

مرحله ششمFW16T2MHNE41YIO.LARGE

اضافه کردن پین به پشت بج هست که بسته به سلیقه می توان از پینهای اماده استفاده نمود یا اینکه در ساده ترین شکل ممکن از گیره کاغذ استفاده نمود و با انبر دست اون رو بشکل پین در اورد.

 

مرحله هفتمFXDUOBCHNE41YJ4.LARGE

قدم آخر هم با افتخار دسترنج خودتون رو برروی سینه خود قرار بدین.

آگه خواستین حرفه ای تر بج سینه بسازین و کاری متمایز و فاخر رو که متمایز کننده کسب و کار شما و معرف لوگو و برند و نام شرکت شما باشه گروه تبلیغاتی ایرسا در خدمت شماست.

http://www.irsa-adv.com/badge.html

188

درباره ما

موسسه تبليغاتي ایرسا در قالب خبره ترين کارشناسان حوزه تبليغاتي کشور با بيش از 8 سال تجربه چاپ و تبليغات و ياسبقه همکاري مستمر با شرکت ها و موسسات دولتي و خصوصي، افتخار دارد تا به عنوان يکي از موسسات تبليغاتي در زمينه هاي مختلف به ارائه خدمات، مشاوره و کارشناسي بپردازد
برخي از خدمات هاي ما
طراحي و ساخت لوح و تنديس
طراحي و اجرا انواع تابلو چلینیوم ، تابلو استیل و تابلو راهنما

مقالات و آموزش

Search

پشتیبانی