تندیس ترکیبی

تندیس ترکیبی یکی از راههای تکریم فرد و مجموعه ای خاص است.این تندیس ها شامل دو یا چند متریال مختلف می شوند.نظیر پلکسی،برنج،آلومنیوم،برنز،آهن،مولتی.یکی از بهترین انواع تندیس می باشد چون متریال های گوناگون دست تندیس ساز را در خلق تندیسهای متنوع باز می گذارد.
مراحل ساخت تندیس ترکیبی:
ابتدا بر اساس نوشته،نام و نشان و لوگو و برند شما ،طرح مد نظر شما طراحی،و به تایید می رسد.در مرحله بعدی سعی می شود برای هر قسمت از طرح تندیس متریال مناسبی پیشنهاد گردد.در گام بعدی قسمتهای مختلف تندیس ساخته می شود و در نهایت بر اساس طرح میکس و مونتاژ نهایی انجام می پذیرد.
چرا تندیس ترکیبی را انتخاب نماییم؟
مهمترین مزیت تندیس ترکیبی استفاده از متریالهای گوناگون در آن است.بعنوان مثال شما می توانید حروف و یا نام برند خود را از پلکسی بسازید.پلکسی دارای تنوع رنگ بالایی است.و همین کمک می نماید که شما اگر لوگو رنگی و نام رنگی دارید مطابق آن تندیس را رنگ بندی نمایید.عامل دیگر در انتخاب تندیس ترکیبی چشم نوازی متریال ها در کنار یکدیکر است.مثلا وقتی حروف بصورت برجسته بر روی زمینه ای از آلومنیوم یا برنج یا برنز یا آهن قرار گیرد،زیبایی کار بالا رفته و چشم نواز خواهد شد.مونتاژ این تندیس ها از استحکام و دوام بالایی برخوردار است و ماندگاری بیشتری به اثر خواهد بخشید.
این تندیس مناسب چه مراسمی است؟
این تندیس ها بیشتر متناسب مراسم تقدیر و تشکر از کمپانی ها و سازمانها و نهاد ها و شرکت ها می باشد.برخلاف تندیس حجمی که بیشتر برای مراسم هنری مورد استفاده قرار می گیرد مانند تندیس مراسم اسکار،اما اینگونه تندیس ها حالت رسمی تری دارند.
محاسبه قیمت :
در محاسبه قیمت از مرحله طراحی آن گرفته تا وزن فلز بکار رفته مانند برنج و یا ابعاد متریالی نظیر پلکسی و مولتی.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تولید این تندیسها با ما،گروه تبلیغاتی ایرسا، در تماس باشید.

تندیس ترکیبی

درباره ما

موسسه تبليغاتي ایرسا در قالب خبره ترين کارشناسان حوزه تبليغاتي کشور با بيش از 8 سال تجربه چاپ و تبليغات و ياسبقه همکاري مستمر با شرکت ها و موسسات دولتي و خصوصي، افتخار دارد تا به عنوان يکي از موسسات تبليغاتي در زمينه هاي مختلف به ارائه خدمات، مشاوره و کارشناسي بپردازد
برخي از خدمات هاي ما
طراحي و ساخت لوح و تنديس
طراحي و اجرا انواع تابلو چلینیوم ، تابلو استیل و تابلو راهنما

مقالات و آموزش

Search

پشتیبانی